Airscape - The Fall of Gravity

Obľúbená hra
Sledovať hru
Airscape: Pád gravitácie je rýchlo sa rozvíjajúci, gravitačne posúvajúci akčný plošinový prvok okolo hlbokomorského chobotnice, ktorý bol unesený mechanickou mimozemskou rasou.

Ovládajte Dumbo chobotnicu (Grimpoteuthis abyssicola) na dobrodružstve so sprievodcom, aby zachránili svoju rodinu pred spojkami motorickej hrozby.
Skočiť, vyhýbať sa a plávať v úchvatnom prostredí plnom plávajúcich ostrovov, vodných útvarov a robotických hrůz. Airscape nie je v boji - musíte sa spoľahnúť na dôvtip, rýchlosť a reflexy, aby ste prechádzali smrteľnými rukavicami.

18 zlých zón - vrátane 60 + jedinečných úrovní!
Tesné ovládacie prvky - dodge guľky, preháňajte uchádzačov a vyhýbajte sa mínam s ľahkosťou, optimalizované pre gamepady a klávesy!
Hardcore difficulty - život ako chobotnica je ťažký, ale časté kontrolné body a rýchle odpustenie času vás vrátia k akcii rýchlo!
Päť hrateľných postáv - každý s vlastnými jedinečnými silnými a slabými stránkami!
Plávať ako chobotnica - prechádzate plynulo medzi bežkou na zemi a plávaním cez neskutočne zavesené vodné kvapky!
Full Orchestral Soundtrack - Vaše palce vás môžu nenávidieť, ale vaše uši vás budú milovať!
Preložené z:
Informace o hře Airscape: The Fall of Gravity is a fast-paced, gravity-shifting action platformer about a deep-sea octopus who has been kidnapped by a mechanical alien race.
Control a Dumbo Octopus (Grimpoteuthis abyssicola) on a skybound adventure to save its family from the clutches of the motorized menace.
Jump, dodge, and swim through a breathtaking environment full of floating islands, water formations, and robotic terrors. There's no fighting in Airscape - you'll have to rely on your wits, speed, and reflexes to navigate through the deadly gauntlets.
18 devious zones - including 60+ unique levels!
Tight controls - dodge bullets, outsmart seekers, and avoid mines with ease, optimized for gamepads and keyboards!
Hardcore difficulty - life as an octopus is tough, but frequent checkpoints and quick respawn times get you back to the action in no time!
Five playable characters - each with their own unique strengths and weaknesses!
Swim like an octopus - you'll transition smoothly between running on land and swimming through impossibly suspended water blobs!
Full Orchestral Soundtrack - Your thumbs may hate you, but your ears will love you!
čítať viac
Vývojár
Cross-Product
Publisher
EQGames
Dátum vydania
11. srp. 2015
Hodnotenie
79%